Taisyklės

Prekių užsakymas

Kaip pirkti JumataMade  svetainėje? Visas prekes, esančias el. parduotuvėje, galite lengvai užsisakyti spausdami ” Į KREPŠELĮ”. Norėdami peržiūrėti savo krepšelio prekes paspauskite “PERŽIŪRĖTI KREPŠELĮ

Norint užsisakyti didesnį kiekį, ar pateikti individualų užsakymą, susisiekite  el. paštu – info@jumatamade.lt

Siuntimas

 • Užsakymai išsiunčiami per 3-9 darbo dienas (turimas prekes per 1-2 dienas, gaminamas prekes per 3-9 darbo dienas).
 • Prekės siunčiamos adresu, kurį Jūs patys nurodote savo registracijos formoje, kaip „pristatymo adresą“.

—————————————————————————————————————–

Prekės siunčiamos registruotu pirmenybiniu siuntimu per AB „Lietuvos paštas“.

Pristatymas Lietuvoje: 2-4 darbo dienos – 2.50 € 

Pristatymas Europos Sąjungoje: 5-14 darbo dienų – 8,00 €

——————————————————————————————————————

Jei Jums patogiau, Lietuvos teritorijoje prekes galime išsiųsti per LP Express paštomatus:

Pristatymas Lietuvoje: per 1-2 dienas – 2,50 € 

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu,  savo siuntą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo. Prekių užsakymo metu reikia pasirinkti Jums patogiausią LP EXPRESS terminalą.

 • Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą.
 • Siuntą atsiimsite terminale suvedę SMS žinute ir (ar) el. paštu gautus PIN kodus.
 • LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalai veikia 24 val. per parą, todėl siuntą galėsite atsiimti patogiausiu metu.
 • SVARBU: nuo pranešimo gavimo siuntą iš paštomato būtina atsiimti per 3d.d.

Apmokėjimas

Pirkdami el. parduotuvėje jumatamade.lt atsiskaityti galite:

1) per elektroninės bankininkystės sistemą Paysera* arba Paypal (*Atsiskaitant per Paysera nebūtina turėti paysera sąskaitą. Tiesiog pasirinkite jums patogiausia banką atsiskaitymo puslapyje. Jis automatiškai nukels jus į Jūsų banką).

2) bankiniu pavedimu, tereikia susisiekti el. adresu: info@jumatamade.lt Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, jums elektroniniu paštu Jums bus išsiųsta išankstinė PVM sąskaita faktūra, kurią apmokėkite bankiniu pavedimu.  Gavę apmokėjimą, prekes paruošime išsiuntimui.

MB „Pikodeka“

AB Swedbank , b/k 70440

Sąsk. Nr.: LT477300010168278690


Prekių grąžinimas

Prekės gali būti grąžintos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Prekės  grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

 • JumataMade el. parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo.
 • Parašykite mums el. laišką adresu info@jumatamade.lt ir informuokite apie ketinimus grąžinti prekę arba pakeisti prekę kitomis prekėmis.
 • Grąžinama prekė negali būti naudota, sugadinta ar kitaip pažeista, originalioje pakuotėje.
 • Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti Jūs. Mes labai rekomenduojame naudotis registruoto pašto arba kurjerio paslaugomis.
 • Gavę grąžinamą prekę,  įsipareigojame per 4 darbo dienas pervesti pinigus į Jūsų sąskaitą.

Bendrosios nuostatos

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės, kurias pirkėjas patvirtina perkant prekes, tai šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos pirkėjo ir pardavėjo teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu – pardavimu www.jumatamade.lt elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos. JumataMade turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ir papildyti taisykles, atsižvelgiant į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

 • Privatumo politika

JumataMade – rūpinasi, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi galiojančių teisės aktų nustatyta tvarka. Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius teikiančius prekių pristatymo ar kitas su užsakymo vykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais galioja Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatyta tvarka.

Mes renkame, saugome ir naudojame asmens duomenis, kurie leidžia identifikuoti Jūsų asmenį. Tai gali būti vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, telefono Nr., elektroninio pašto adresas, bet kokia kita Jūsų pateikta informacija. Taip pat mes galime rinkti, saugoti ir naudoti informaciją apie Jūsų apsilankymus, bei naudojimąsi mūsų el. parduotuvėje (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių).

Jūsų asmens duomenis mums tampa prieinami, kai Jūs juos pateikiate interneto svetainėje užpildę registracijos duomenis ar atlikę paslaugų/ prekių pirkimą. Nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad JumataMade juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
Pateikti duomenys reikalingi siekiant užtikrinti sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą.

JumataMade turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatas apie tai pranešdami elektroninėje parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia sutikimą su šiomis taisyklėmis. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus. Kilus klausimams dėl informacijos susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu kreipkitės į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

 • Atsakomybė

Pirkėjas atsako už veiksmus atliekamus JumataMade parduotuvėje, taip pat už informacijos registracijos formose teisingumą. Pirkėjui suvedus klaidingą ar netikslią informaciją registracijos formose ir atsiradus dėl to nesklandumams pardavėjas už tai neatsako ir įgyja teisę reikalauti nuostolių atlyginimo.