Apie

JumataMade – tai išskirtiniai rankų darbo žaislai svajojantiems, žaidžiantiems ir laimingai besišypsantiems vaikams. Tai  žaislai, su kuriais jie kartu mokosi mylėti, draugauti, rūpintis ir užjausti. Esu giliai įsitikinusi, jog jie padės skleistis vaikų beribei fantazijai ir kūrybiškumui, reikiamu metu padrąsins ir nuramins, o svarbiausia, jie turės artimą draugą, su kuriuo pasidalins patirtais džiaugsmais ar išgyvenimais.

Šios parduotuvėlės lentynose gyvena ir savo naujų bičiulių laukia mylinčios lėlės, smalsiosios katės, drąsūs meškinai, linksmuoliai kiškučiai, didžiosios vaikų miego draugės ir… dar daug kitų… Čia savo draugus ras, ir ką tik pasaulį išvydęs mažylis, ir jau gerokai ūgtelėjusi mergaitė.

JumataMade sukurti žaislai skirti vertinantiems natūralumą ir kūrybingumą, nuoširdumą ir gamtos dovanojamą grožį.

Jei ieškote originalios ir išskirtinės dovanos kūdikio gimimo, lankynų, vaikų gimtadienio, Krikštynų, šv.Kalėdų ar kita ypatinga proga, tikiu, jog rasite kuo juos pradžiuginti, o gal ir nustebinti…

PASTABA. Pirkdami žaislus DOVANŲ – informuokite. Būtinai pridėsime Jūsų asmeninę žinutę ar palinkėjimą ir išsiųsime Jūsų nurodytu adresu.

O dabar šiek tiek plačiau apie save ir žaislus…

Esu Jūratė, dviejų jau ūgtelėjusių vaikų mama. Visi žaislai, kuriuos rasite šioje parduotuvėlėje, ilgai mintyse nešioti, ant popieriaus lapų sugulę ir pagaliau dienos šviesą išvydę kūriniai,  sukurti mano pačios… Kuriant lėles bei kitus minkštus žaislus vaikams įdedu daug šilumos ir begalę kruopštaus rankų darbo. Vertinu natūralumą, tad žaislams siūti naudoju tik aukštos kokybės medžiagas, tokias kaip linas, medvilnė, šilkas, vilna, eko bambukinis veliūras ir t.t. Visų žaislų veidukai išsiuvinėti rankomis, o kemšami specialiu antialerginiu kamšalu žaislams, todėl jie saugūs žaisti, minkšti priglausti ir mielai šildantys. Kadangi visos lėlės ir kiti žaislai kuriami rankomis, kiekvienas iš jų tampa vienetinis, unikalus ir nepakartojamas.

Jei turite kokių nors klausimų ar interesų bendradarbiauti – susisiekite.
Bendraukime: telefonu – 8640 23710, el.p. info@jumatamade.lt